تاریخ امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت : ۱۳:۱۱:۵۹

بیمارستان مجازی | پرسش،پاسخ و مشاوره آنلاین با پزشک

آپلود عکس

دیابت و مشکلات جنسی

0
دیابت و مشکلات جنسی
دیابت و مشکلات جنسی

مشکلات جنسی خود به خود ایجاد نمی شوند بلکه برخی از موارد می توانند بر روی این مشکلات تاثیر بگذارند و آنها تشدید بخشند. یکی از مواردی که بر روی مشکلات جنسی تاثیر می گذارد و امروزه بسیار مطرح شده است مسله ی افزایش وزن و چاقی می باشد. افزایش وزن و چاقی بر روی ایجاد مشکلات جنسی تاثیر گذار است و موجب برخی از اختلالات در نعوذ و کاهش میل جنسی می گردد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی مشکلات جنسی مشکلات روانی و استرس و اضطراب  می باشد که می توان آنها را از عوامل اصلی در این مشکل نام برد. اما یکی دیگر از بیماری هایی که بر روی این مشکل موثر است و تاثیرات منفی را ایجاد می نماید بیماری دیابت می باشد این بیماری نیز موجب کاهش میل جنسی در طرفین می گردد.
تاثیر دیابت بر روابط جنسی.

یکی از مشکلات مربوط به ارضای جنسی در مردان، عدم انزال یا انزال دیررس است. نرسیدن به ارگاسم معمولا به دلیل مشکلات مربوط به گیرنده های دستگاه تناسلی که اغلب به دلیل آسیب عصبی ناشی از دیابت ایجاد می شوند، ایجاد می شود.

دیابت علایمی همچون بی حسی پاها، تشنگی، خارش پوست، ادرار زیاد، خستگی و همچنین نرسیدن به ارگاسم را به همراه دارد. همچنین چاقی و اضافه وزن نیز منجر به مشکلات جنسی از جمله اختلالات نعوظ و کاهش میل جنسی می شود.

اگر با چنین مشکلی روبه رو هستید، برای بررسی میزان قندخون و ابتلا به دیابت حتما به پزشک مراجعه کنید. اصلاح شیوه زندگی از جمله پیروی از رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم در کنترل دیابت نقش بسزایی ایفا می کند.

اشتراک.

درباره نویسنده

پاسخ دهید