تاریخ امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت : ۱۳:۱۰:۲۴

بیمارستان مجازی | پرسش،پاسخ و مشاوره آنلاین با پزشک

آپلود عکس

الکل و مواد مخدر در ناتوانی جنسی مردان چه نفش دارند؟

0

الکل و مواد مخدر در ناتوانی جنسی مردان چه نفش دارند؟

الکل و مواد مخدر در ناتوانی جنسی مردان چه نفش دارند؟

ناتوانی جنسی مردان

بیشترین ماده ای که در تحریک جنسی مردان اختلال ایجاد میکند الکل است محققان اسپانیایی و کلمبیایی در مطالعات مشترکی که داشتند به این نتیحه رسیدنند که الکل حتی بعد از ترک ان تا ۳هفته نیز در عملکرد جنسی مردان اثر میگذارد  تحقیق اخیر در ابتدای سال ۲۰۱۳ درنشریه رسمی انجمن بین المللی سلامت جنسی به چاپ رسیده است.

در این تقیق ۶۰۵ مرد مورد ازمایش قرار گرفتن ۵۵۰ تای ان ها به الکل کوکائین هرویین ماری جوانا اتیاد داشتن بقیه انها به عنوان شاهد بودند و سالم بودند در این ازمایش ۴ شاخص مد نظر بود  : میل جنسی، رضایت جنسی، تحریک جنسی و ارگاسم (ارضای جنسی)..

نتایج نشان داد در مردان معتاد اختلال جنسی وجود دارد

در این تحقیق اثر هر کدام از مواد مخدر را به طور جداگانه بززسی کردند

. اعتیاد به کوکائین و هروئین یا کوکائین به تنهایی، لذت جنسی را به صورت منفی تحت تاثیر قرار می دهد، اما بر میل جنسی اثر کمی دارد.

در واقع مصرف کوکایین باعث ایجاد میل جنس زیادی میشود ویل در عمل کرد ان ایجاد اختلالاتی میکند

الکل بیشتر از همه در تحریک جنسی و قدرت نعوظ اختلال ایجاد می کند و ارگاسم یا ارضای جنسی در اثر مصرف هروئین، کوکائین، الکل، کوکائین و هروئین با مشکل مواجه می گردد.

 

این تحقیق برای نخستین بار است که به اثرات منفی و دایمی ناشی از سوء مصرف مواد، حتی مدت ها پس از ترک، بر عملکرد جنسی مردان می پردازد.

منبع : بیمارستان مجازی ، مشاوره پزشکی

کلمات کلیدی : الکل و مواد مخدر در ناتوانی جنسی مردان,ناتوانی جنسی مردان,ناتوانی جنسی,الکل و مواد مخدر , مصرف هروئین، کوکائین، الکل، کوکائین و هروئین

اشتراک.

درباره نویسنده

پاسخ دهید