تاریخ امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ساعت : ۰۹:۲۳:۰۳

بیمارستان مجازی | پرسش،پاسخ و مشاوره آنلاین با پزشک

آپلود عکس

ناتوانی جنسی در مردان را جدی بگیرید

0
bimarestanemajazi-ir

bimarestanemajazi-ir

ناتوانی جنسی در مردان را جدی بگیرید

عدم بیان مسایل جنسی توسط مردان به دلیل احساس شرمساری، سبب به خطر افتادن سلامت و حتی مرگ این افراد می شود.
با توجه به تحقیقات پژوهشگران در آلمان، یکی از نشانه های مهم بیماری های قلبی- عروقی و حملات قلبی مرگ بار در مردان، ناتوانی جنسی است.
این تحقیقات بر روی ۱۵۱۹ مرد مبتلا به بیماری های قلبی- عروقی صورت گرفته و این نتیجه حاصل شده است که مردان مبتلا به ناتوانی جنسی، ۲ برابر بیشتر از سایرین در معرض خطر مرگ بر اثر حملات قلبی قرار می گیرند. این محققین همچنین بیان کردند: مبتلایان به این عارضه حتما باید جهت بررسی اختلالات قلبی- عروقی تحت نظر متخصص قرار گیرند. زیرا این مراقبت ها، از مرگ و میر در اثر بسیاری از حملات قلبی پیشگیری به عمل می آورد. این متخصصان همچنین معتقدند که برای پیش بینی خطر بیماری های قلبی، پزشکان باید عملکرد جنسی بیماران میانسال مرد را نیز ارزیابی کنند.
دانشمندان با انجام این تحقیقات متوجه شدند مردانی که به ناتوانی جنسی مبتلا هستند ۲ برابر بیشتر از سایرین به حمله قلبی دچار می‌شوند، با احتمال ۱۰ درصد بیشتر سکته مغزی می‌کنند و با احتمال ۲۰ درصد بیشتر نسبت به سایر مردان ممکن است به دلیل نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شوند.
آنچه مانع بزرگی برای پیشگیری از حملات قلبی به شمار می رود، عدم بیان ناتوانی های جنسی بیمار به پزشک است. احساس شرمساری در مورد مسایل جنسی، جان بسیاری از مردان مبتلا به این اختلالات را به خطر می اندازد.

منبع : بیمارستان مجازی ، مشاوره پزشکی

کلمات کلیدی : ناتوانی جنسی,احساس شرمساری,بیماری قلبی و عروقی,خطر مرگ,ناتوانی جنسی در مردان,چگونگی ناتوانی جنسی در مردان,مشاوره پزشکی,مجله پزشکی,بیمارستان مجازی,مشاوره پزشکی آنلاین,مشاوره آنلاین,مشاوره,مجله مهندسی پزشکی

Awesome
  • User Ratings (۰ رأی) ۰
اشتراک.

درباره نویسنده

پاسخ دهید