تاریخ امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ساعت : ۰۳:۱۶:۲۲

بیمارستان مجازی | پرسش،پاسخ و مشاوره آنلاین با پزشک

آپلود عکس

ایا رابطه جنسی شما درست است؟

0

ایا رابطه جنسی شما درست است؟

ایا رابطه جنسی شما درست است؟

در رابطه جنسی تفاوت هایی بین مردان و زنان وجود دارد مدت زمان زسیدن به اوج لذت در زن و مرد متفاوت است برخی افراد بر این باورند که رابطه ای موفق است که ویژگی های خاصی داشته باشد اکا خیلی ها باور های نادرستی دارند که با تکیه به ان ها نارضایتی هایی حتی باعث ناتوانایی جنسی میشود شناخت این باور ها باعث میشود رابطه زناشویی موفق داشته باشید  یک رابطه جنسی باید حتما تا انتها انجام شود به طور کامل و رابطه ای که بدون دخول باشد یک رابطه جنسی ناکامل است

. برخی تصور می‌کنند دخول باعث رسیدن به اوج لذت جنسی در زن می‌شود اما برای بسیاری از زنان دخول به تنهایی باعث رسیدن به ارگاسم نمی‌شود.

بدون نعوظ رابطه زناشویی امکان پذیر نیست وبرخی افراد فکر میکنند وقتی میتوان رابطه جنسی را اغاز کرد که نعوظ انجام شده باشد در صورتی که نعوظ یک بخشی از رابطه جنسی است نوازش، بوسه، ماساژ و… می‌توانند لحظات لذت‌آفرینی ایجاد کنند.

 

رابطه زناشویی کوتاه، ناامیدکننده است. برای یک رابطه زناشویی موفق حداکثر یا حداقل زمان تعریف نشده است. برخی افراد فقط زمان بین دخول تا انزال را درنظر می گیرند و در صورت کوتاه بودن این فاصله می‌گویند مرد دچار انزال زودرس است در حالی که نوازش و بوسه نیز جزیی از رابطه زناشویی محسوب می‌شود. از سوی دیگر این مدت زمان صرف شده نیست که اهمیت دارد بلکه میزان رضایت زوجین از رابطه مهم است.

 

انزال به معنی اتمام رابطه زناشویی است. اگر فکر ‌کنید که نعوظ و دخول اصلی‌ترین عمل‌ها در یک رابطه زناشویی هستند پس در نظر شما انزال نشانه پایان این رابطه است اما در حقیقت مرد بعد از انزال باید تلاش کند تا با روش‌های دیگر به همسرش کمک کند به اوج لذت جنسی برسد.

 

برای احساس رضایت از رابطه زناشویی، رسیدن به اوج لذت جنسی ضروری است. درست است که ارگاسم عامل رضایت و آرامش‌ جنسی در افراد می‌شود اما نرسیدن به آن نشانه لذت نبردن یا ناموفق بودن رابطه نیست.

 

همسران باید همزمان به اوج لذت جنسی برسند. این باور بسیار غیرمنطقی است. زمان رسیدن به اوج هیجان جنسی معمولا در زنان و مردان یکسان نیست و هر دو نمی‌توانند در یک زمان به ارگاسم برسند گرچه تطابق دادن خود با دیگری در زمان رسیدن به اوج لذت جنسی اهمیت دارد.

 

در یک رابطه زناشویی مرد فاعل و زن مفعول است. معمولا برای زنان رسیدن به اوج لذت جنسی مرد مهم است و مرد نیز برای آنکه لذت ببرد از خود مایه می‌گذارد. درست آن است که هر یک برای لذت بردن خود تلاش کنند و از دیگری انتظار نداشته باشند که برای لذت بردن او تلاش کند، فراموش نکنید که هر کسی بهتر از دیگری بدنش را می‌شناسد و می‌تواند در رسیدن به اوج لذت جنسی به خود کمک کند.

 

نداشتن نعوظ در مردان به معنی آن است که همسر خود را نمی‌پسندند. این عقیده اشتباه است. همیشه بین نعوظ و لذت رابطه‌ای وجود ندارد. گاهی مردی همسرش را بسیار دوست دارد اما ممکن است به دلیل ناتوانی جنسی یا مشکلات دیگر توانایی نعوظ نداشته باشد.

 

یک زوج طبیعی باید هفته‌ای یک بار رابطه زناشویی داشته باشند. میزان تمایل به برقراری رابطه زناشویی بین افراد مختلف متفاوت است و نمی‌توان گفت برقراری چه مقدار رابطه زناشویی در یک زمان معین نشانه طبیعی بودن همسران است.

 

طی یک رابطه زناشویی نباید با هم صحبت کرد. فکر کنید طرف مقابل بدون حرف زدن می‌داند شما از چه نوع حرکتی خوشتان می‌آید و چه کاری را نمی‌پسندید. گاهی بیان احساسات و خواسته‌ها هنگام رابطه زناشویی برای همسران لذت‌آور و تحریک‌کننده است و میزان رضایتمندی آنها را از رابطه زناشویی افزایش می‌دهد.

منبع : بیمارستان مجازی ، مشاوره پزشکی

کلمات کلیدی : ایا رابطه جنسی شما درست است؟,نحوه صحیح رابطه جنسی,بهترین نحوه رابطه جنسی,بهتره روش سکس,رابطه جنسی چگونه باید باشد,رابطه جنسی,رابطه جنسی چجوری باید باشه

اشتراک.

درباره نویسنده

پاسخ دهید